HomeOver onsNieuwsScholarshipsWebvotingLid wordenDCI AlumniContact

DCI Alumni


Vanaf begin jaren 80 zijn er Nederlanders actief geweest in DCI corps. Hieronder een overzicht. Je kan sorteren door op de kolomkop te klikken of je kan het zoekveld gebruiken als je een specifiek persoon zoekt, wilt weten wie er bij een bepaald corps heeft gelopen of alle Nederlanders in een bepaalde sectie zoekt.

 

 

naam jaar corps sectie contact
Evert Blaasse 2014 Troopers baritone
Bjorn Nahon 2014 Colts Cadets tenor
Koen Otten 2014 Blue Devils trumpet
Anton Buitendijk 2014 Phantom Regiment mellophone
Maarten Walraven 2014 Spirit of Atlanta bass drum
2014 Phantom Regiment tuba
Jan Bakker 2014 Carolina Crown euphonium
Talitha van de Wijngaard 2014 Carolina Crown color guard
Andrea Boot 2014 The Cadets color guard
Erwin de Jong 2014 Colts baritone
Erwin de Jong 2013 Colts baritone
Maarten Walraven 2013 Spirit of Atlanta bass drum
Talitha van de Wijngaard 2013 Carolina Crown color guard
Koen Otten 2013 Blue Knights trumpet
Bjorn Nahon 2013 Colts Cadets bass drum
Bouke Schaap 2013 Oregon Crusaders snare
Melanie Verheul 2013 Santa Clara Vanguard color guard
Martijn Verstelle 2013 Madison Scouts mellophone
2013 Phantom Regiment tuba
Erwin de Jong 2012 Colts baritone
Jan Bakker 2012 Carolina Crown euphonium
2012 The Academy tuba
Krijn Verstraaten 2012 Blue Stars baritone
Anton Buitendijk 2012 Glassmen mellophone
Demy van der Jagt 2012 Boston Crusaders baritone
Michelle van der Jagt 2012 Glassmen euphonium
David Roes 2012 Blue Stars baritone
Ilja Boone 2012 Glassmen mellophone
Silvio Endenburg 2012 Colts mellophone
Melanie Verheul 2012 Blue Knights color guard
Andrea Boot 2012 Blue Knights color guard
Martijn Verstelle 2012 Madison Scouts mellophone
Talitha van de Wijngaard 2011 Carolina Crown color guard
Arnold Schut 2011 Cascades cymbals
Marcel van Zanten 2011 Cadets tuba
Andrea Boot 2011 Blue Knights color guard
Erwin de Jong 2011 Colts baritone
Martijn Verstelle 2011 Madison Scouts mellophone
Krijn Verstraaten 2011 Blue Stars baritone
Marieke Haverschmidt 2011 Blue Stars color guard
Erwin de Jong 2010 Colts baritone
Arnold Schut 2010 Cascades cymbals
Martjan Bouma 2010 Cascades pit
Joury Noordermeer 2010 Glassmen baritone
Danny Zuidhoek 2010 Blue Stars trumpet
Kitty Boone 2010 Glassmen mellophone
Arnold Schut 2009 Cascades cymbals
Marcel van Zanten 2009 Glassmen tuba
Jort Wierema 2009 Santa Clara Vanguard baritone
Erik van Doorn 2009 Carolina Crown baritone
Anniek Boersma 2009 Bluecoats color guard
Erik van Doorn 2008 Glassmen baritone
Coen Goethals 2008 Boston Crusaders baritone
Joury Noordermeer 2008 Glassmen baritone
Manon Zuijdervliet 2008 Blue Devils color guard
Danielle van der Kieft 2007 Boston Crusaders color guard
Junior van Aerde 2007 Madison Scouts snare
Alexander Giskes 2007 Cadets pit
Patrick Dam 2007 Boston Crusaders snare
Erik van Doorn 2007 Glassmen baritone
Dennis Hentenaar 2007 Madison Scouts trumpet
Michel Bouman 2007 Pioneer baritone
Nilanthi Baas 2006 Santa Clara Vanguard color guard
Harry van den Berg 2006 Phantom Regiment euphonium
Patrick Dam 2006 Boston Crusaders snare
Eshter Jobse 2006 Glassmen color guard
Alexander Giskes 2006 Cadets pit
Frank Wienen 2006 Santa Clara Vanguard trumpet
Manon Zuijdervliet 2006 Crossmen color guard
Peter Reniers 2005 Santa Clara Vanguard baritone
Peter Reniers 2005 Santa Clara Vanguard baritone
Matthias Smouter 2005 Carolina Crown snare
Thijs Oosting 2005 Allegiance Elite snare
Niels Huibers 2005 Phantom Regiment contra
Danielle van der Kieft 2005 East Coast Jazz color guard
Roy Bollebakker 2005 Santa Clara Vanguard color guard
Daan Oosting 2005 Allegiance Elite snare
Patrick Dam 2005 Boston Crusaders snare
Marieke Bronsveld 2005 Pioneer soprano
Chantal te Braak 2005 East Coast Jazz color guard
Alexander Giskes 2004 Magic pit
Coen Theuwis 2004 Capital Regiment bass drum
Monique Tegenbosch-Kalle 2004 Boston Crusaders color guard
Femke Landzaat 2004 Glassmen color guard
Stijn Braun 2004 Bluecoats soprano
Menno van der Geest 2004 Capital Regiment baritone
Peter Reniers 2004 Capital Regiment baritone
Roy Bollebakker 2004 Crossmen color guard
Peter Reniers 2004 Capital Regiment baritone
Ilonka Zuijdervliet 2003 Glassmen color guard
Bobby van der Hoek 2003 Madison Scouts snare
Erwin van der Meulen 2003 Crossmen snare
Alexander Giskes 2003 Pioneer pit
Robin Bogert 2003 Madison Scouts soprano
Roy Bollebakker 2003 Crossmen color guard
Erwin van der Meulen 2002 Crossmen snare
Alexander Giskes 2002 Pioneer pit
Willeke Versteeg 2002 Pioneer pit
Elmar Zwart 2002 Phantom Regiment soprano
Harrold de Raad 2001 Crossmen soprano
Stijn Braun 2001 Colts soprano
Erwin van der Meulen 2001 Crossmen snare
Tamara Zuijdervliet 2001 Crossmen color guard
Mignon Opmeer 2000 Southwind color guard
Hiels Oving 2000 Patriots tenor
Oscar Brusse 2000 Blue Devils color guard
Sabrina Rodermond 2000 Patriots soprano
Marco van Asch 2000 Colts baritone
Tamara Zuijdervliet 2000 Pioneer color guard
Nicky Walraven 2000 Patriots tenor
Joyce den Ouden 1999 Boston Crusaders color guard
Erhan Ercan 1999 Santa Clara Vanguard snare
Natasja van Ouwerkerk 1999 Phantom Regiment color guard
Paul Vernes 1999 Madison Scouts soprano
Karin Ypma 1999 Bluecoats color guard
Danielle Spoel 1999 Boston Crusaders color guard
Patricia van Sanchez 1999 Boston Crusaders color guard
Oscar Brusse 1999 Blue Devils color guard
Willeke Versteeg 1999 Boston Crusaders pit
Harrold de Raad 1999 Crossmen soprano
Miriam Caumon 1999 Tarheel Sun pit
Timo Houtman 1999 Santa Clara Vanguard contra
Priscillia Verdaasdonk 1999 Phantom Regiment color guard
Patrick Hennipman 1999 Madison Scouts snare
Twan Trienekens 1999 Boston Crusaders soprano
Oscar Brusse 1998 Blue Devils color guard
Willeke Versteeg 1998 Boston Crusaders pit
Twan Trienekens 1998 Boston Crusaders mellophone
Karin Ypma 1998 Bluecoats color guard
Paul Vernes 1998 Madison Scouts soprano
Erhan Ercan 1998 Santa Clara Vanguard snare
Marcel van Waveren 1998 Pioneer cymbals
Twan Trienekens 1997 Boston Crusaders mellophone
Oscar Brusse 1997 Blue Devils color guard
Edwin Bogert 1997 Madison Scouts soprano
Paul Vernes 1997 Madison Scouts soprano
Joyce den Ouden 1997 Boston Crusaders color guard
Peter Jan de Werk 1997 Pioneer mellophone
Erhan Ercan 1997 Santa Clara Vanguard snare
Natasja van Ouwerkerk 1997 Pioneer color guard
Remco Reesink 1997 Boston Crusaders mellophone
Sander Herrijgers 1997 Boston Crusaders mellophone
Daphne de Weerdt 1996 Boston Crusaders color guard
Rob Hagen 1996 Boston Crusaders pit
Edwin Bogert 1996 Madison Scouts soprano
Oscar Brusse 1996 Blue Devils color guard
Ramon Opmeer 1996 Madison Scouts tenor
Edward van Gent 1996 Colts snare
Marco Baartse 1996 Boston Crusaders pit
Selcuk Erhan 1996 Colts baritone
Peter Jan de Werk 1995 Pioneer mellophone
Rob Hagen 1995 Boston Crusaders pit
Oscar Brusse 1995 Boston Crusaders color guard
Barry Oosterwaal 1995 Madison Scouts baritone
Maurice Groen 1995 Blue Knights snare
Ramon Opmeer 1995 Madison Scouts tenor
Edwin Bogert 1995 Madison Scouts soprano
Cynthia van den Berg 1995 Boston Crusaders color guard
Marianne Ploegstra 1995 Boston Crusaders color guard
Paul Hagen 1995 Boston Crusaders soprano
Erwin van Gemert 1995 Boston Crusaders snare
Patrick Hoogstrate 1995 Boston Crusaders snare
Renske van Hutten 1994 Santa Clara Vanguard color guard
Feijo Blesgraaf 1994 Bluecoats baritone
Chris Leuhery 1994 Blue Knights mellophone
Paul Hagen 1994 Boston Crusaders soprano
Edwin Bogert 1994 Madison Scouts soprano
Maurice Groen 1994 Blue Knights snare
Sander van Arragon 1994 Pioneer backfield conductor
Oscar Brusse 1994 Boston Crusaders color guard
Oscar Brusse 1993 Boston Crusaders color guard
Renske van Hutten 1993 Dutch Boy color guard
Erik Janssen 1993 Dutch Boy baritone
David van den Bergen 1993 Freelancers soprano
Dirkjan van Groningen 1993 Dutch Boy pit
Chris Leuhery 1993 Blue Knights mellophone
Paul Hagen 1993 Boston Crusaders soprano
Marco Harder 1993 Dutch Boy snare
Mariska Bernardt 1993 Crossmen color guard
Chantal de Groot 1993 Glassmen color guard
Egbert van Groningen 1993 Star of Indiana baritone
Rob Hagen 1993 Boston Crusaders pit
Fanny Kossen 1993 Phantom Regiment color guard
Maarten van Lutterveld 1993 Santa Clara Vanguard soprano
Ilona van der Wansem 1993 Crossmen color guard
Merel Hogendoorn 1993 Santa Clara Vanguard color guard
Helen Assenberg 1993 Dutch Boy color guard
Ronald van de Windt 1993 Madison Scouts baritone
Rob Hagen 1992 Boston Crusaders pit
Ad Stam 1992 Kiwanis Kavaliers snare
Pascal Delcour 1992 Cadets baritone
Bob van der Kolk 1992 Madison Scouts tenor
Suzanne Roos 1992 Crossmen color guard
Fred Overvliet 1992 Blue Devils pit
Stephan Hendrikse 1992 Blue Devils color guard
Harald Bartelds 1992 Madison Scouts baritone
Maurice Groen 1992 Dutch Boy snare
Marco Harder 1992 Limited Edition snare
Ilona van der Wansem 1992 Freelancers color guard
Renske van Hutten 1992 Dutch Boy color guard
Chris Leuhery 1992 Blue Knights mellophone
Remi Hoogland 1991 Dutch Boy baritone
Arno Hoogland 1991 Dutch Boy soprano
Bianca van Vulpen 1991 Crossmen color guard
Annemarie Venderbos 1991 Blue Knights color guard
Marco Harder 1991 Limited Edition snare
Barry Oosterwaal 1991 Madison Scouts baritone
Rob Hagen 1991 Boston Crusaders pit
Robby Overvliet 1991 Freelancers soprano
Angelique Urgert 1991 Blue Knights color guard
Albert Dijkshoorn 1991 Madison Scouts soprano
Ilona van der Wansem 1991 Freelancers color guard
Fred Overvliet 1991 Dutch Boy pit
Marcel Roos 1991 Crossmen pit
Helen Assenberg 1991 Dutch Boy color guard
Anja de Bruin 1991 Boston Crusaders color guard
Marco Roeleveld 1991 Dutch Boy drum major
Pascal Zwiers 1990 Star of Indiana mellophone
Erwin van Wengen 1990 Blue Devils baritone
Michiel de Jong 1990 Cavaliers soprano
Anja de Bruin 1990 Boston Crusaders color guard
Marcel Dekker 1990 Blue Devils soprano
Chris Leuhery 1990 Blue Knights mellophone
Marco Roeleveld 1990 Dutch Boy mellophone
Bianca van Vulpen 1990 Crossmen color guard
Marcel Mos 1990 Colts baritone
Robby Overvliet 1990 Freelancers soprano
Harald Bartelds 1990 Madison Scouts baritone
Marcel Roos 1990 Crossmen pit
Fred Overvliet 1990 Dutch Boy pit
Annemieke Dekker 1990 Dutch Boy mellophone
Ardy Schenau 1990 Dutch Boy baritone
Robby Overvliet 1989 Freelancers soprano
David Klarenbeek 1989 Emerald Knights tympani
Christiaan de Jong 1989 Cavaliers soprano
Marcel Mos 1989 Colts baritone
Marcel Dekker 1989 Blue Devils soprano
Carolien Willenborg 1989 Crossmen mellophone
Bart Parlevliet 1989 Colts baritone
Andy van Waveren 1989 Colts baritone
Anja de Bruin 1989 Boston Crusaders color guard
Marc Haarman 1989 Star of Indiana soprano
Marco Roeleveld 1989 Dutch Boy mellophone
Marcel Dekker 1988 Colts soprano
Anja de Bruin 1988 Boston Crusaders color guard
Christiaan de Jong 1988 Cavaliers soprano
Olaf Nahon 1988 Colts baritone
Machiel Groeneveld 1988 Boston Crusaders mellophone
Andy van Waveren 1988 Colts baritone
David Klarenbeek 1987 Emerald Knights cymbals
Paul Doop 1987 Blue Devils pit
Luigi Trotta 1986 Skyryders baritone
Marc Haarman 1986 Troopers soprano
Trinet Trotta-Norden 1986 Colts mellophone
Frits Grakist 1985 Boston Crusaders euphonium
Freddie Soeters 1985 Boston Crusaders pit
Jaqueline Glaasker 1983 Boston Crusaders color guard
Yvonne Zwaagman 1983 Boston Crusaders color guard
Ton Stam 1982 Madison Scouts soprano
Ton Stam 1981 Madison Scouts soprano
Ton Stam 1980 Boston Crusaders soprano

Zie je een fout of mist er iemand? Vertel het ons.

Laatste nieuws

Twitterfeed

Trivia

Wie was de eerste Nederlandse DCI wereldkampioen?

Oscar Brusse won met de Blue Devils in 1996 als eerste Nederlander de wereldtitel in de hoogste divisie. Er werden dat jaar overigens twee corps gekoond tot DCI kampioen want Blue Devils en Phantom Regiment haalde dat jaar exact dezelfde score in DCI Finals.