HomeOver onsNieuwsScholarshipsWebvotingLid wordenDCI AlumniContact

DCI Alumni


Vanaf begin jaren 80 zijn er Nederlanders actief geweest in DCI corps. Hieronder een overzicht. Je kan sorteren door op de kolomkop te klikken of je kan het zoekveld gebruiken als je een specifiek persoon zoekt, wilt weten wie er bij een bepaald corps heeft gelopen of alle Nederlanders in een bepaalde sectie zoekt.

 

 

naam jaar corps sectie contact
Thijs Oosting 2005 Allegiance Elite snare
Daan Oosting 2005 Allegiance Elite snare
Oscar Brusse 1997 Blue Devils color guard
Oscar Brusse 1999 Blue Devils color guard
Manon Zuijdervliet 2008 Blue Devils color guard
Paul Doop 1987 Blue Devils pit
Oscar Brusse 1996 Blue Devils color guard
Oscar Brusse 1998 Blue Devils color guard
Erwin van Wengen 1990 Blue Devils baritone
Stephan Hendrikse 1992 Blue Devils color guard
Koen Otten 2014 Blue Devils trumpet
Fred Overvliet 1992 Blue Devils pit
Marcel Dekker 1990 Blue Devils soprano
Marcel Dekker 1989 Blue Devils soprano
Oscar Brusse 2000 Blue Devils color guard
Ruben Zeldenrust 2016 Blue Devils B Trumpet
Chris Leuhery 1994 Blue Knights mellophone
Chris Leuhery 1990 Blue Knights mellophone
Melanie Verheul 2012 Blue Knights color guard
Angelique Urgert 1991 Blue Knights color guard
Annemarie Venderbos 1991 Blue Knights color guard
Andrea Boot 2012 Blue Knights color guard
Andrea Boot 2011 Blue Knights color guard
Chris Leuhery 1992 Blue Knights mellophone
Chris Leuhery 1993 Blue Knights mellophone
Koen Otten 2013 Blue Knights trumpet
Maurice Groen 1995 Blue Knights snare
Maurice Groen 1994 Blue Knights snare
Marieke Haverschmidt 2011 Blue Stars color guard
Krijn Verstraaten 2011 Blue Stars baritone
Danny Zuidhoek 2010 Blue Stars trumpet
Krijn Verstraaten 2012 Blue Stars baritone
David Roes 2012 Blue Stars baritone
Feijo Blesgraaf 1994 Bluecoats baritone
Karin Ypma 1998 Bluecoats color guard
Karin Ypma 1999 Bluecoats color guard
Stijn Braun 2004 Bluecoats soprano
Anniek Boersma 2009 Bluecoats color guard
Twan Trienekens 1998 Boston Crusaders mellophone
Twan Trienekens 1999 Boston Crusaders soprano
Anja de Bruin 1988 Boston Crusaders color guard
Twan Trienekens 1997 Boston Crusaders mellophone
Sander Herrijgers 1997 Boston Crusaders mellophone
Remco Reesink 1997 Boston Crusaders mellophone
Machiel Groeneveld 1988 Boston Crusaders mellophone
Anja de Bruin 1989 Boston Crusaders color guard
Anja de Bruin 1990 Boston Crusaders color guard
Marco Baartse 1996 Boston Crusaders pit
Danielle van der Kieft 2007 Boston Crusaders color guard
Demy van der Jagt 2012 Boston Crusaders baritone
Paul Hagen 1993 Boston Crusaders soprano
Patricia van Sanchez 1999 Boston Crusaders color guard
Danielle Spoel 1999 Boston Crusaders color guard
Paul Hagen 1994 Boston Crusaders soprano
Paul Hagen 1995 Boston Crusaders soprano
Joyce den Ouden 1999 Boston Crusaders color guard
Joyce den Ouden 1997 Boston Crusaders color guard
Frits Grakist 1985 Boston Crusaders euphonium
Jaqueline Glaasker 1983 Boston Crusaders color guard
Coen Goethals 2008 Boston Crusaders baritone
Demy van der Jagt 2015 Boston Crusaders baritone
Marieke Oosterhuis 2016 Boston Crusaders Color Guard
Daphne de Weerdt 1996 Boston Crusaders color guard
Anja de Bruin 1991 Boston Crusaders color guard
Rob Hagen 1995 Boston Crusaders pit
Rob Hagen 1996 Boston Crusaders pit
Monique Tegenbosch-Kalle 2004 Boston Crusaders color guard
Oscar Brusse 1994 Boston Crusaders color guard
Patrick Dam 2005 Boston Crusaders snare
Patrick Dam 2006 Boston Crusaders snare
Patrick Dam 2007 Boston Crusaders snare
Rob Hagen 1991 Boston Crusaders pit
Yvonne Zwaagman 1983 Boston Crusaders color guard
Rob Hagen 1993 Boston Crusaders pit
Rob Hagen 1992 Boston Crusaders pit
Willeke Versteeg 1999 Boston Crusaders pit
Ton Stam 1980 Boston Crusaders soprano
Patrick Hoogstrate 1995 Boston Crusaders snare
Erwin van Gemert 1995 Boston Crusaders snare
Marianne Ploegstra 1995 Boston Crusaders color guard
Cynthia van den Berg 1995 Boston Crusaders color guard
Freddie Soeters 1985 Boston Crusaders pit
Willeke Versteeg 1998 Boston Crusaders pit
Oscar Brusse 1995 Boston Crusaders color guard
Oscar Brusse 1993 Boston Crusaders color guard
Alexander Giskes 2007 Cadets pit
Pascal Delcour 1992 Cadets baritone
Alexander Giskes 2006 Cadets pit
Marcel van Zanten 2011 Cadets tuba
Peter Reniers 2004 Capital Regiment baritone
Menno van der Geest 2004 Capital Regiment baritone
Coen Theuwis 2004 Capital Regiment bass drum
Peter Reniers 2004 Capital Regiment baritone
Talitha van de Wijngaard 2011 Carolina Crown color guard
Talitha van de Wijngaard 2014 Carolina Crown color guard
Erik van Doorn 2009 Carolina Crown baritone
Jan Bakker 2012 Carolina Crown euphonium
Jan Bakker 2014 Carolina Crown euphonium
Matthias Smouter 2005 Carolina Crown snare
Talitha van de Wijngaard 2013 Carolina Crown color guard
Arnold Schut 2011 Cascades cymbals
Arnold Schut 2009 Cascades cymbals
Arnold Schut 2010 Cascades cymbals
Martjan Bouma 2010 Cascades pit
Christiaan de Jong 1988 Cavaliers soprano
Michiel de Jong 1990 Cavaliers soprano
Christiaan de Jong 1989 Cavaliers soprano
Melissa Bliek 2015 Colt Cadets Color Guard
Bjorn Nahon 2015 Colt Cadets tenor
Bjorn Nahon 2014 Colt Cadets tenor
Bjorn Nahon 2013 Colt Cadets bass drum
Silvio Endenburg 2012 Colts mellophone
Erwin de Jong 2014 Colts baritone
Erwin de Jong 2013 Colts baritone
Erwin de Jong 2012 Colts baritone
Erwin de Jong 2011 Colts baritone
Erwin de Jong 2010 Colts baritone
Stijn Braun 2001 Colts soprano
Erwin de Jong 2015 Colts baritone
Marcel Dekker 1988 Colts soprano
Marcel Mos 1989 Colts baritone
Marcel Mos 1990 Colts baritone
Olaf Nahon 1988 Colts baritone
Marco van Asch 2000 Colts baritone
Edward van Gent 1996 Colts snare
Bart Parlevliet 1989 Colts baritone
Andy van Waveren 1989 Colts baritone
Andy van Waveren 1988 Colts baritone
Trinet Trotta-Norden 1986 Colts mellophone
Selcuk Erhan 1996 Colts baritone
Tamara Zuijdervliet 2001 Crossmen color guard
Bianca van Vulpen 1991 Crossmen color guard
Marcel Roos 1990 Crossmen pit
Roy Bollebakker 2003 Crossmen color guard
Ilona van der Wansem 1993 Crossmen color guard
Erwin van der Meulen 2002 Crossmen snare
Erwin van der Meulen 2003 Crossmen snare
Marcel Roos 1991 Crossmen pit
Roy Bollebakker 2004 Crossmen color guard
Bianca van Vulpen 1990 Crossmen color guard
Boudewijn Lamper 2017 Crossmen Pit
Manon Zuijdervliet 2006 Crossmen color guard
Harrold de Raad 2001 Crossmen soprano
Harrold de Raad 1999 Crossmen soprano
Carolien Willenborg 1989 Crossmen mellophone
Mariska Bernardt 1993 Crossmen color guard
Erwin van der Meulen 2001 Crossmen snare
Suzanne Roos 1992 Crossmen color guard
Marco Harder 1993 Dutch Boy snare
Helen Assenberg 1993 Dutch Boy color guard
Renske van Hutten 1992 Dutch Boy color guard
Renske van Hutten 1993 Dutch Boy color guard
Marco Roeleveld 1989 Dutch Boy mellophone
Helen Assenberg 1991 Dutch Boy color guard
Marco Roeleveld 1990 Dutch Boy mellophone
Annemieke Dekker 1990 Dutch Boy mellophone
Ardy Schenau 1990 Dutch Boy baritone
Maurice Groen 1992 Dutch Boy snare
Marco Roeleveld 1991 Dutch Boy drum major
Arno Hoogland 1991 Dutch Boy soprano
Fred Overvliet 1991 Dutch Boy pit
Remi Hoogland 1991 Dutch Boy baritone
Dirkjan van Groningen 1993 Dutch Boy pit
Erik Janssen 1993 Dutch Boy baritone
Fred Overvliet 1990 Dutch Boy pit
Danielle van der Kieft 2005 East Coast Jazz color guard
Chantal te Braak 2005 East Coast Jazz color guard
David Klarenbeek 1989 Emerald Knights tympani
David Klarenbeek 1987 Emerald Knights cymbals
David van den Bergen 1993 Freelancers soprano
Ilona van der Wansem 1991 Freelancers color guard
Robby Overvliet 1990 Freelancers soprano
Ilona van der Wansem 1992 Freelancers color guard
Robby Overvliet 1989 Freelancers soprano
Robby Overvliet 1991 Freelancers soprano
Chantal de Groot 1993 Glassmen color guard
Michelle van der Jagt 2012 Glassmen euphonium
Marcel van Zanten 2009 Glassmen tuba
Eshter Jobse 2006 Glassmen color guard
Kitty Boone 2010 Glassmen mellophone
Joury Noordermeer 2010 Glassmen baritone
Ilja Boone 2012 Glassmen mellophone
Ilonka Zuijdervliet 2003 Glassmen color guard
Femke Landzaat 2004 Glassmen color guard
Femke Landzaat 2004 Glassmen color guard
Erik van Doorn 2008 Glassmen baritone
Erik van Doorn 2007 Glassmen baritone
Joury Noordermeer 2008 Glassmen baritone
Anton Buitendijk 2012 Glassmen mellophone
Ad Stam 1992 Kiwanis Kavaliers snare
Marco Harder 1991 Limited Edition snare
Marco Harder 1992 Limited Edition snare
Harald Bartelds 1990 Madison Scouts baritone
Harald Bartelds 1992 Madison Scouts baritone
Bob van der Kolk 1992 Madison Scouts tenor
Ronald van de Windt 1993 Madison Scouts baritone
Ton Stam 1981 Madison Scouts soprano
Martijn Verstelle 2013 Madison Scouts mellophone
Edwin Bogert 1997 Madison Scouts soprano
Barry Oosterwaal 1995 Madison Scouts baritone
Barry Oosterwaal 1991 Madison Scouts baritone
Albert Dijkshoorn 1991 Madison Scouts soprano
Hijlco Lankhorst 2017 Madison Scouts Cymbals
Patrick Hennipman 1999 Madison Scouts snare
Ton Stam 1982 Madison Scouts soprano
Robin Bogert 2003 Madison Scouts soprano
Dennis Hentenaar 2007 Madison Scouts trumpet
Bobby van der Hoek 2003 Madison Scouts snare
Martijn Verstelle 2012 Madison Scouts mellophone
Martijn Verstelle 2011 Madison Scouts mellophone
Edwin Bogert 1995 Madison Scouts soprano
Edwin Bogert 1996 Madison Scouts soprano
Ramon Opmeer 1995 Madison Scouts tenor
Ramon Opmeer 1996 Madison Scouts tenor
Junior van Aerde 2007 Madison Scouts snare
Paul Vernes 1999 Madison Scouts soprano
Paul Vernes 1997 Madison Scouts soprano
Paul Vernes 1998 Madison Scouts soprano
Edwin Bogert 1994 Madison Scouts soprano
Alexander Giskes 2004 Magic pit
Boudewijn Lamper 2016 Oregon Crusaders Pit
Bouke Schaap 2013 Oregon Crusaders snare
Sabrina Rodermond 2000 Patriots soprano
Hiels Oving 2000 Patriots tenor
Nicky Walraven 2000 Patriots tenor
Anton Buitendijk 2014 Phantom Regiment mellophone
Kirsten van der Kraan 2016 Phantom Regiment Color Guard
Elmar Zwart 2002 Phantom Regiment soprano
Natasja van Ouwerkerk 1999 Phantom Regiment color guard
Fanny Kossen 1993 Phantom Regiment color guard
Priscillia Verdaasdonk 1999 Phantom Regiment color guard
Harry van den Berg 2006 Phantom Regiment euphonium
Gerjo Bommelje 2013 Phantom Regiment tuba
Gerjo Bommelje 2014 Phantom Regiment tuba
Niels Huibers 2005 Phantom Regiment contra
Ilja Boone 2015 Phantom Regiment mellophone
Natasja van Ouwerkerk 1997 Pioneer color guard
Tamara Zuijdervliet 2000 Pioneer color guard
Marieke Bronsveld 2005 Pioneer soprano
Sander van Arragon 1994 Pioneer backfield conductor
Peter Jan de Werk 1997 Pioneer mellophone
Michel Bouman 2007 Pioneer baritone
Alexander Giskes 2002 Pioneer pit
Willeke Versteeg 2002 Pioneer pit
Peter Jan de Werk 1995 Pioneer mellophone
Alexander Giskes 2003 Pioneer pit
Marcel van Waveren 1998 Pioneer cymbals
Maarten van Lutterveld 1993 Santa Clara Vanguard soprano
Jort Wierema 2009 Santa Clara Vanguard baritone
Merel Hogendoorn 1993 Santa Clara Vanguard color guard
Melanie Verheul 2013 Santa Clara Vanguard color guard
Timo Houtman 1999 Santa Clara Vanguard contra
Peter Reniers 2005 Santa Clara Vanguard baritone
Erhan Ercan 1997 Santa Clara Vanguard snare
Erhan Ercan 1998 Santa Clara Vanguard snare
Peter Reniers 2005 Santa Clara Vanguard baritone
Renske van Hutten 1994 Santa Clara Vanguard color guard
Roy Bollebakker 2005 Santa Clara Vanguard color guard
Nilanthi Baas 2006 Santa Clara Vanguard color guard
Erhan Ercan 1999 Santa Clara Vanguard snare
Luigi Trotta 1986 Skyryders baritone
Mignon Opmeer 2000 Southwind color guard
Maarten Walraven 2013 Spirit of Atlanta bass drum
Rik Dokter 2015 Spirit of Atlanta Snare
Maarten Walraven 2014 Spirit of Atlanta bass drum
Egbert van Groningen 1993 Star of Indiana baritone
Pascal Zwiers 1990 Star of Indiana mellophone
Marc Haarman 1989 Star of Indiana soprano
Miriam Caumon 1999 Tarheel Sun pit
Gerjo Bommelje 2012 The Academy tuba
Andrea Boot 2014 The Cadets color guard
Marc Haarman 1986 Troopers soprano
Evert Blaasse 2014 Troopers baritone

Zie je een fout of mist er iemand? Vertel het ons.

Laatste nieuws

Twitterfeed

Trivia

Wie was de eerste Nederlandse DCI wereldkampioen?

Oscar Brusse won met de Blue Devils in 1996 als eerste Nederlander de wereldtitel in de hoogste divisie. Er werden dat jaar overigens twee corps gekoond tot DCI kampioen want Blue Devils en Phantom Regiment haalde dat jaar exact dezelfde score in DCI Finals.